Background

Blogumuz

Koordinatörlüğünü Kahramanmaraş Teknokent'in yaptığı Erasmus+ kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen "Education 4.0 for Youth" isimli projenin Üçüncü Ulusötesi Toplantısı (TPM) 22 Haziran 2022 tarihinde Kahramanmaraş Teknokent'te gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş Teknokent Yönetici A.Ş. Dr. Mehmet TEKEREK, Genel Müdür Yardımcıları Doç Dr. Arif Selim EREN, Öğretim Görevlisi Oğuz CİĞERLİOĞLU, Bilişim Uzmanı Hamza AYDEMİR ile Letonya, Romanya, Slovenya ve Yunanistan'dan proje ortaklarının katıldığı toplantıda bugüne kadar gerçekleştirilen faaliyetler ve gelinen aşama değerlendirildi. Proje kapsamında geliştirilen dijital platform üzerinden uygulanan anketler değerlendirildi ve verilerin toplanması sırasında fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda ayrıca oluşturulan dijital platform içeriği, yaygınlaştırma faaliyetleri, yol haritası ve dördüncü Ulusötesi Toplantı (TPM) tarihi gibi konular da ele alındı. Toplantı, fikri çıktıların büyük bir kısmının oluşturulduğu ve projenin başarıyla tamamlanması için yaz döneminin verimli bir şekilde geçirilmesi kararıyla sona erdi.